Kozmo Sağlık Ürünleri 2000  yılından bu yana sağlık sektöründe  faaliyet göstermektedir.  2016 yılından itibaren kozmotik, dermokozmotik, itriyat ve medikal ürünlerimizi sanal ortama taşıyarak tüketici ile buluşturduk.

Parakende sektöründe günümüzde çalışan her bir bireyin zaman sıkıntısı bulunmaktadır. Bu yüzden sanal ortamdan alışveriş yapmak oldukça popüler bir duruma gelmiştir. Bizlerde kurduğumuz sanalvitamin.com ve hepsikasada.com adreslerimize ürünlerimizi taşıyarak tüketici memnuniyetini misyon etmiştir. Sattığımız ürünler %100 orijinal ve faturalı olmakla birlikte, uygun fiyat politikası ile tüm Türkiye ve yurtdışına satışını gerçekleştirmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır. Çünkü bizler için insan sağlığı her şeyden önce gelir. Bunun yanı sıra tüketicilerin vermiş oldukları adreslere kadar ürünlerimiz teslim edilmektedir. Aynı zamanda sitelerimizde bulunan irtibat numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde  telefonla, mesai saatleri dışında da mail yoluyla bilgilendirme ve ürünler hakkında ki sorularla alakalı bizlere ulaşabilirsiniz.

İade koşullarımız sitelerimizde yer almaktadır.

Sitelerimizde satmış olduğumuz ürünlerin tamamı reçetesiz satılmaktadır. Doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle bir hastalığı tedavi edici amaçla kullanılmaz.

Tüm ürünlerimiz % 100 doğal ürünler olmakla birlikte, ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.